KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15511018
nr 1551 1018
Akvarell
Jakob Hägg (1839-1931), Pansarkryssare med strålkastare, Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 14x30 cm, yttermått inklusive ram: 35x51 cm
Kondition: små vikskador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:25:39
30/6 14:45:03
- Klassiska